Trendy přichází a odchází, ale jsou veci, které jsou in pořád a neměli by Vám chybět. Budou se nosti i za 30 let a určitě je budete nosit ráda nezávisle na trendech, roku či ročním období

Chanel nebo jiná elegantní kožená kabelka – Ikonická kabelka flap bag od Chanel je znak elegance sama o sobě již řadu let, o čemž vypovídá i její růst ceny, tedy je to nejenom must have kousek, ale i skvělá investice. Ale nemusíte mít zrovna Chanel. Jakákoliv originální kvalitní kabelka dokonale podtrhne váš outfit.

Jak se oblékat radí stylista Praha - Kristýna Máchová

Černé sako – pokud by jste si z celého seznamu měla vybrat pouze jeden jediný kousek, bude to zaručeně černé sako. Dá se kombinovat opravdu s čímkoliv od džínů s teniskami až po formální šaty.

Bílá košile – zaručeně dodá šmrnc za každé přílěžitosti. Tady doporučuji investovat do kvalitní košile, protože vám déle vydrží.

Elegantní náušnice – můžou být dle vašeho výběru, ale pozdvihnou celkový dojem na vyšší level. Můžou to být ohromné visací náušnice i třeba perly.

Trenčkot – ideálně v béžové barvě, ael může být i jiná (černá, khaki, bílá). Kousek, který se dá zkombinovat prakticky se vším a určitě bude na předním místě ve vašem šatníku.

Hodinky – dnes je obrovský výbět klasických elegantních hodinek k mání, tak si určitě snadno vyberete

Velké sluneční brýle – ano jsou různé trendy slunečních brýlí, ale velké sluneční brýle budou vždy trendy.

Rolák – méně je více a tady to platí dvojnásob. Nemusíme nutně ukazovat kůži, protože v tomhle případě je elegance sexy.

Průhledné silonky – jedině v černé barvě. Tělové se nenosí, ale o tom zase třeba někdy jindy. K sukním a šatům jsou ideální.

Černé podpatky – do práce, na rande, na ples….prostě prakticky k čemukoliv