Next Level Woman

Chcete být úspěšná, sebevědomá a stylová žena, která žije život svých snů? Chcete mít kariéru, která vás bude bavit a vydělávat tolik peněz, kolik si opravdu zasloužíte? Změňte vaše vnitřní nastavení, oblečte vaše opravdové já a můžu vám slíbit, že s mojí pomocí se vaše sny stanou realitou.

Vy víte, že jste tady proto, abyste žila ten svůj nejlepší život, měla kariéru snů a cokoliv dalšího po čem toužíte, ale ještě vám chybí nějaký ztracený dílek do té skládačky. Víte, že něco musíte změnit. Je to dostatek SEBEVĚDOMÍ. Sebevědomí vzít si na sebe cokoliv co se vám líbí, aniž byste si říkala “To nemůžu, budu moc nápadná”, abyste se už nadále nemusela skrývat za věci, které nejste vy a uměla si říct o plat, který si zasloužíte. Sebevědomí, důvěra v sebe, sebehodnota, sebeláska, to všechno je potřeba, abyste mohla žít úspěšný život. Možná už jste ve vaší cílové stanici, kde máte vaši vysněnou kariéru i plat a jenom se prostě neumíte obléci, s tím vám samozřejmě také ráda pomůžu, ale ve většině případů je to něco ve vaší hlavě, kvůli čemu ještě nejste tam, kde chcete být.  

Pokud se chystáte žádat o práci snů a potřebujete se patřičně prezentovat, být sebevědomá, umět jednat a mluvit, tak s tímto vám pomůžu. Jde mi o váš úspěch a pro to potřebujete změnit nejen vaše oblečení, ale i váš mindset. Vytvoříme spolu takový šatník a sebevědomí, že vy se budete moci hlásit rovnou na ředitelku. 

Pomůžu vám v tom, abyste byla sebevědomá, silná, úspěšná, moderní a autentická. Jednoduše vaše nejlepší verze – ta next level woman. Už nastal čas splnit si vaše sny a nečekat, až se změní tam něco venku. Protože vy žijete primárně pro sebe, tak se nebojte všem vytřít zrak tím, že se budete umět stylově obléknout, že se budete cítit dobře, že budete chodící sebevědomí a ještě k tomu budete boss babe, která si dokáže plnit svoje sny.    

Co vám balíček přinese:

  • kompletní transformaci vašeho stylu i mindsetu
  • neomezenou podporu po dobu naší spolupráce přes whatsapp (nebo jiný messenger)
  • práci vašich snů

Co balíček obsahuje:

  • vstupní konzultaci, kdy si stanovíme náš cíl, na kterém budeme pracovat
  • organizaci šatníku
  • nákupy
  • každý týden 1h konzultace (telefonicky nebo online) 
  • podpora 24/7 po dobu naší spolupráce

Jste připravená na to být svoje Next Level Woman?

Tak na co ještě čekáte, zlepšete svůj život díky stylu a buďtě vaše next level woman!  

PRO VÍCE INFORMACÍ MNE KONTAKTUJTE  

cena je individuální dle délky spolupráce

Sledujte mě na sociálních sítích

Pošlete mi zprávu

3 + 1 =

Lokalita

Praha o okolí

Ústí nad Labem

Ostatní lokality - dle dohody

Pracuji

Po- Ne :  dle domluvy