facebook

Online konzultace

Potřebuješ nadhled od nestranné osoby na tvoji situaci? Chceš zlepšit svoje sebevědomí, tak abys mohla žít život dle svých pravidel, měla víc peněz a lepší lidi kolem sebe? Potřebuješ poradit s tím, jak si více věřit v určitých situacích a nebát se, co řeknou ostatní? Jsi ready na to konečně se hnout z místa? Pak je Online konzultace právě pro tebe.

 

Při konzultaci vždy řešíme téma, které je pro vás aktuální ať už to je to pomoc s obecným životním tématem, vztahem, sebevědomím, problémy v dětství, prací, jednoduše čímkoliv, čím si v životě teď procházíš a potřebuješ pomoct.

Hlavní je, že jsi připravená na změnu a jsi ochotná pro to něco udělat.

Pokud hledáš podporu, nadhled, porozumění nebo nákop, tak konzultace je pro tebe to pravé. 

Věř mi, že moc dobře znám, když člověk má pocit, že se motá v bludném kruhu, neví co se sebou a ví, že sám si moc nepomůže. Nechat si pomoct není slabost, ba naopak. Můžeš dojít k cíli rychleji a snadněji než kdyby jsi na to byla sama.

Konzultace trvá 1-1,5h přes videohovor (Zoom, Skype, FB) a je vhodná pokud chcete řešit konkrétní problém. Pokud řešíte něco komplexnějšího, můžeme spolupracovat dlouhodobě. Pokud jste Prahy, můžeme se sejít i osobně.

 

Pro kompletní transformaci nejen vašeho stylu nabízím balíček Next Level Woman.  

2000,- Kč (doba trvání 1-1,5h)

Sledujte mě na sociálních sítích

Pošlete mi zprávu

12 + 3 =

Lokalita

Praha o okolí

Ústí nad Labem

Online - odkudkliv

Pracuji

Po- Ne :  dle domluvy

Kristýna Máchová

Na Jezerce 9, Praha 4, 140 00

IČ: 06413145

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Praze od 6.9.2017