Konzultace na kávičce

Přemýšlíte, jak se oblékat ve 30, 40 nebo 50? Chcete být šik, i když zrovna nepatříte k milionářům? Ráda vám pomůžu najít osobitý styl v každém věku s jakýmkoliv rozpočtem. Poskytuji služby stylisty kdekoliv v Praze a blízkém okolí. Sejdeme se u vás doma nebo na kávičce ve vaší oblíbené restauraci či obchodním centru a probereme vaše představy i možnosti!

Spousta lidí žije v dojmu, že služby stylisty si může dovolit jen celebrita při plánování večerní róby na slavností galavečer… Naopak, osobní styling v poslední době využívá čím dál více „běžných smrtelníků,“ žen i mužů jakéhokoliv věku, společenského postavení i fyzických dispozicí. Pomoc s budováním image i změnou šatníku vyhledávají muži i ženy, kteří se ocitli v situaci, kdy potřebují změnu.

Potřebujete zazářit na pohovoru nebo v novém zaměstnání? Změnila se vám životní situace a chcete si zajistit estetickou vzpruhu?

Vyzkoušejte nezávaznou konzultaci s osobní stylistkou – probereme společně vaše preference i potřeby a pomohu vám nalézt řešení pro váš nový osobní styling. Ať už jste manažerka s potřebou být originální, ale přitom zachovat předepsaný dresscode, nebo maminka na mateřské, která ztratila svůj styl, pomohu vám jej znovuobjevit, nalézt cestu k vhodnému outfitu, který podtrhne vaši krásu a pozvedne vaše sebevědomí.

Základní kousky šatník.

Poradím vám, které „basic kousky“ oblečení jsou konkrétně ve vašem šatníku nepostradatelné a jak je vzájemně kombinovat, abyste s několika základními kousky vykouzlili nespočet variací, a přitom aby váš outfit byl vždy trendy a něčím zvláštní, nepřehlédnutelný. Podíváme se společně také na barevnou typologii i střihy, které jsou pro vás ty pravé, a naopak, kterým byste se ve svém vlastním zájmu měli raději vyhnout.

Máte pocit, že z vašich outfitů se jaksi vytratil šmrnc a náboj?

Můžeme se podívat na váš šatník zblízka a naplnit jej originalitou vám vlastní… Provedu důkladnou revizi (a možná i čistku) vašeho domácího šatníku a navrhnu vám jeho optimalizaci!

Nechejte se inspirovat…

Nechejte se inspirovat zajímavými outfity na mém pinterest profilu, kde pro vás vybírám zajímavé tipy ze světa módy.

Pošlete mi zprávu

14 + 13 =

Lokalita

Praha o okolí

Ústí nad Labem

Ostatní lokality - dle dohody

Pracuji

Po- Pá : 8:00–17:00

So : individuálně

Ne : volno