facebook

Kristýna Máchová

průvodce v oblasti sebevědomí a životního úspěchu

Online konzultace

Chceš se jednou pro vždy zbavit limitů, které tě blokují žít život, o kterém sníš? Potřebuješ nadhled od nestranné osoby na tvoji situaci? Chceš zlepšit svoje sebevědomí, tak aby se ti dařilo ve všech oblastech života od zdraví přes práci i vztahy? Potřebuješ poradit s tím, jak si více věřit v určitých situacích a nebát se, co řeknou ostatní? Jsi ready na to konečně se hnout z místa? Pak je Online konzultace právě pro tebe.

 

Při konzultaci vždy řešíme téma, které je pro vás aktuální ať už to je to pomoc s obecným životním tématem, vztahem, sebevědomím, problémy v dětství, prací, jednoduše čímkoliv, čím si v životě teď procházíš a potřebuješ pomoc.

Hlavní je, že jsi připravená na změnu a jsi ochotná pro to něco udělat. Protože už bylo na čase pustit to nedostdobráctví a hraní malé hry. Je na čase zářit a žít život podle tvých představ! A věř mi, že na to nemusíš být sama.

Pokud hledáš podporu, nadhled, vyřešení tvého problému, porozumění, tak konzultace je pro tebe to pravé. 

Věř mi, že moc dobře znám, když člověk má pocit, že se motá v bludném kruhu, neví co se sebou a ví, že sám si moc nepomůže. Nechat si pomoct není slabost, ba naopak. Můžeš dojít k cíli rychleji a snadněji než kdyby jsi na to byla sama.

Ke každé klientce přistupuji individuálně, budu se hodně ptát, ale i ti poradím, jak se z toho, co řešíš dostat ven. Primárně pracuji s nastavením mysli, ale dokážu být i velkou oporou a s mým darem empatie i skvěle naslouchat. Věřím, že se dá vyřešit každý problém, musíš ho ale chtít aktivně řešit. Jsem tu tedy pro ty, kdo se nebojí vzít plně svůj život do svých rukou. Většinou situací, co si moje klientky řeší, jsem si sama prošla a proto vím, jak tyto věci řešit. Dodám ti ty správné nástroje a odvahu k tomu mít spokojený život bez trápení. 

 

Jaká témata na konzultaci můžeme řešit: partnerské vztahy, nespokojenost v práci, malé sebevědomí, stagnaci v životě, špatné zdraví, málo času, nedostatek financí, nespokojenost v životě, odvahu ke změně v životě, nastavení mysli na úspěch, jak žít naplno, jak dojít k odpuštění, jak se nebát být sama sebou, jak se přestat rozdávat pro ostatní, atd.

Konzultace trvá 1-1,5h přes videohovor (Zoom, Skype, FB) a je vhodná pokud chcete řešit konkrétní problém. Pokud řešíte něco komplexnějšího, můžeme spolupracovat dlouhodobě. Pokud jste Prahy, můžeme se sejít i osobně.

 

Pro kompletní transformaci nejen vašeho stylu nabízím balíček Next Level Woman.  

1 konzultace: 1.500 Kč (1-1,5h)

3 konzultace: 4.200 Kč

10 konzultací (sleva 10%): 13.500 Kč

Sledujte mě na sociálních sítích

Pošlete mi zprávu

4 + 11 =

Lokalita

Praha o okolí

Online - odkudkliv

Pracuji

Po- Ne :  dle domluvy

Kristýna Máchová

Na Jezerce 9, Praha 4, 140 00

IČ: 06413145

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Praze od 6.9.2017