Organizace šatníku

Nemám co na sebe, aneb všeho moc škodí!

Žijeme v době, kdy máme všeho dostatek, mnohdy i nadbytek, a to nás často uvádí do paradoxních situací, že přes přeplněnou skříň nemáme, co na sebe. S tím, jak se hezky oblékat, a nemít v oblečení uložené celé jmění, vám ráda poradím v rámci služby „organizace šatníku“.  Ať už u vás doma nebo online, zbavím vás všech nepotřebných věcí a společně vytvoříme efektivní a přehledný šatník. Ušetříte čas i peníze a ranní oblékání zvládnete rychle a bez problémů.

Jak vytřídit šatník? Vybereme základní kousky šatníku na důležité příležitosti…

Trávíte každé ráno hodiny před skříní s důvěrně známým pocitem „nemám co na sebe“? Dlouhé minuty přemýšlíte, co si vzít na sebe a když si konečně vyberete z přehršle oblečení to, co se k sobě hodí, zjistíte, že pod upnutým topem, který jste na sobě rok neměli, vám nemilosrdně kouká půlka břicha?

V rámci třídění šatníku vybereme vaše oblíbené TOP kousky. Vybereme realisticky jen takové oblečení, které odpovídá vaší aktuální postavě, dispozicím i potřebám. Vyřadíme třináct svetrů od babičky, seprané triko s Mickeymousem i památeční džíny ze sedmnáci, na které, když se podíváte, propadnete depresi desetiletí…

Uděláme ve vašem šatníku systém, vyhodnotíme, co v současné situaci využijete a co nikoliv. Zhodnotíme vaše potřeby, sestavíme variantu pro speciální příležitosti, vyladíme každodenní pracovní outfity v nejrůznějších kombinacích. Mrkneme i na vaše volnočasové aktivity a sociální život, abyste vypadala skvěle za každé situace, a neopomeneme ani domácí outfity, které často vyřešíme tepláky s vytlačenými koleny. Veřte, že nakombinujeme pohodlný ležérní styl pro vaši domácí pohodu, protože i doma je důležité se cítit krásná.    

Něčeho moc, něčeho málo… Společně zhodnotíme, které základní kousky dámského šatníku vám schází!

Součástí revize šatníku bude nejen vyřazování, ale také zhodnocení, které základní kousky šatníku naopak chybí. Chodíte rádi za kulturou nebo máte mnoho společenských akcí z práce? A pokaždé je situace jako přes kopírák? Stojíte před přeplněnou skříní a přemýšlíte, co na sebe na večírek, na pracovní snídani nebo divadla? V rámci třídění si sepíšeme seznam všeho, co je potřeba dokoupit na základě vašeho aktuálního životního stylu a potřeb. Na nákupy se můžeme vydat společně nebo na základě instrukcí si potřebné dokoupíte sama :-). 

Připravím vám fotonávod na každé ráno 

Nedílnou součástí organizace šatníku je také fotodokumentace vymyšlených outfitů a originálních kombinací jednotlivých kousků. To abyste po ránu, kdy mnohé z nás fungují na 30%, nemusela přemýšlet jak vypadala ona vymyšlená super originální kombinace žlutých kalhot se strakatým topem (ale kterým?), ve které jste se cítila totálně neodolatelná. Pro tyto případy pro vás vytvořím fotodokumentaci vymyšlených módních kreací, abyste problém “co na sebe na rande či na pohovor” měla vyřešen na dlouho dopředu… 

Některé mé klientky mají tento fotonávod vytisknutý a nalepený ve skříni nebo jako samostatné album v telefonu a mají tak osobního stylistu neustále po ruce. A ono známé každo-ranní dilema “co na sebe” je vyřešeno!

3 500,- Kč (doba trvání 3-5 h)

Sledujte mě na sociálních sítích

Pošlete mi zprávu

12 + 9 =

Lokalita

Praha o okolí

Ústí nad Labem

Ostatní lokality - dle dohody

Pracuji

Po- Ne :  dle domluvy