Organizace šatníku

Nemám co na sebe, aneb všeho moc škodí!

Žijeme v době, kdy máme všeho dostatek, mnohdy i nadbytek, a to nás často uvádí do paradoxních situací, že přes přeplněnou skříň nemáme, co na sebe. S tím, jak se hezky oblékat, a nemít v oblečení uložené celé jmění, vám ráda poradím v rámci služby „organizace šatníku“.  Jde o formu osobní konzultace, kterou budeme provádět přímo u vás doma. Udělám revizi vašich skříní a komod a jejich „čistku”.

Jak vytřídit šatník? Vybereme základní kousky šatníku na důležité příležitosti…

Trávíte každé ráno hodiny před skříní s důvěrně známým pocitem „nemám co na sebe“? Dlouhé minuty přemýšlíte, co si vzít na sebe a když si konečně vyberete z přehršle oblečení to, co se k sobě hodí, zjistíte, že pod upnutým topem, který jste na sobě rok neměli, se vám nemilosrdně rýsuje nevzhledný špíček?

V rámci domácí módní poradny vybereme vaše oblíbené TOP kousky. Vybereme realisticky jen takové oblečení, které odpovídá vaší aktuální postavě, dispozicím i potřebám. Vyřadíme třináct svetrů od babičky, seprané triko s Mickeymousem i památeční džíny ze sedmnáci, na které, když se podíváte, propadnete depresi desetiletí…

Uděláme ve vašem šatníku systém, vyhodnotíme, co v současné situaci využijete a co nikoliv. Zhodnotíme vaše potřeby, sestavíme variantu pro sváteční a speciální příležitosti, vyladíme každodenní pracovní outfity v nejrůznějších kombinacích. Mrkneme i na vaše volnočasové aktivity, abyste vypadala skvěle za každé situace, a neopomeneme ani domácí outfity, které často vyřešíme tepláky s vytlačenými koleny. Veřte, že nakombinujeme pohodlný ležérní styl pro vaši domácí pohodu, kterým možná opět zažehnete jiskru ve vašem vztahu 😊.    

Něčeho moc, něčeho málo… Společně zhodnotíme, které základní kousky dámského šatníku vám schází!

Součástí revize šatníku bude nejen vyřazování, ale také zhodnocení, které základní kousky šatníku naopak chybí. Chodíte rádi za kulturou? A pokaždé je situace jako přes kopírák? Stojíte před přeplněnou skříní a přemýšlíte, co na sebe na muzikál, na festival nebo divadla? V rámci našeho “šmejdění” samozřejmě proběhne soukromá módní poradna, v rámci které na základě vašeho aktuálního životního stylu a potřeb společně sepíšeme nákupní seznam kousků, které budete potřebovat dokoupit. Na nákupy se můžeme vydat společně nebo na základě instrukcí si potřebné dokoupíte sama :-). 

Připravím vám fotonávod na každé ráno 

Nedílnou součástí organizace šatníku je také fotodokumentace vymyšlených modelů a originálních kombinací jednotlivých kousků. To abyste po ránu, kdy mnohé z nás fungují na 30%, nemusela přemýšlet jak vypadala ona vymyšlená super originální kombinace žlutých kalhot se strakatým topem (ale kterým?), ve které jste se cítila totálně neodolatelná. Pro tyto případy pro vás vytvořím fotodokumentaci vymyšlených módních kreací, abyste problém “co na sebe na rande či na pohovor” měla vyřešen na dlouho dopředu… 

Některé mé klientky mají tento fotonávod vytisknutý a nalepený ve skříni a mají tak osobního stylistu neustále po ruce. A ono známé každo-ranní dilema “co na sebe” je vyřešeno!

Nechejte se inspirovat…

Nechejte se inspirovat zajímavými outfity na mém pinterest profilu, kde pro vás vybírám zajímavé tipy ze světa módy.

Pošlete mi zprávu

7 + 12 =

Lokalita

Praha o okolí

Ústí nad Labem

Ostatní lokality - dle dohody

Pracuji

Po- Pá : 8:00–17:00

So : individuálně

Ne : volno