facebook

Organizace šatníku

Nemám co na sebe, aneb potřebuju pomoct!

Žijeme v době, kdy máme všeho dostatek, mnohdy i nadbytek, a to nás často uvádí do paradoxních situací, že přes přeplněnou skříň nemáme, co na sebe. S tím, jak se hezky oblékat, a nemít v oblečení uložené celé jmění, ti ráda poradím v rámci služby „organizace šatníku“.  Ať už u tebe doma nebo online, zbavím tě všech nepotřebných věcí a společně vytvoříme efektivní a přehledný šatník. Ušetříš čas i peníze a ranní oblékání zvládneš rychle a bez problémů.

Jak vytřídit šatník? Zbavíme se všeho, co už ti neslouží….

Trávíš každé ráno hodiny před skříní s důvěrně známým pocitem „nemám co na sebe“? Dlouhé minuty přemýšlíš, co si vzít na sebe a když si konečně vybereš z přehršle oblečení to, co se k sobě hodí, zjistíš, že ti to už není nebo že už to s tebou absolutně nerezonuje?

V rámci třídění šatníku vybereme tvoje oblíbené TOP kousky. Vše ostatní půjde z šatníku pryč. Vybereme realisticky jen takové oblečení, které odpovídá tvojí aktuální postavě, tomu kdo jsi a jak se vidíš a hlavně ti dělá radost a v čem se cítíš jako královna! Vyřadíme darované věci od kámošky, seprané triko s Mickeymousem i památeční džíny ze střední….

Uděláme ve tvém šatníku systém, vyhodnotíme, co v současné situaci využiješ a co nikoliv. Zhodnotíme tvé potřeby, sestavíme variantu pro speciální příležitosti, vyladíme každodenní pracovní outfity v nejrůznějších kombinacích. Mrkneme i na tvé volnočasové aktivity a sociální život, abys vypadala skvěle za každé situace, a neopomeneme ani domácí outfity, které často vyřešíme tepláky s vytlačenými koleny. Veřte, že i doma je důležité se cítit krásná.    

Něčeho moc, něčeho málo… Společně zhodnotíme, co ti v šatníku chybí

Součástí revize šatníku bude nejen vyřazování, ale také zhodnocení, které základní kousky šatníku naopak chybí. Chodíš ráda na různé společenské akce nebo do baru? A pokaždé je situace jako přes kopírák? Stojíš před přeplněnou skříní a přemýšlíš, co na sebe? V rámci třídění si sepíšeme seznam všeho, co je potřeba dokoupit na základě tvého životního stylu a potřeb. Na nákupy se pak můžeme vydat společně nebo vše vyřešíme online, kde je nabídka oblečení mnohem rošířenější. 

Nedílnou součástí organizace šatníku je také fotodokumentace vymyšlených outfitů a  kombinací jednotlivých kousků. To abys po ránu, kdy mnohé z nás fungují na 30%, nemusela přemýšlet jak vypadala ona vymyšlená super originální kombinace žlutých kalhot se strakatým topem (ale kterým?), ve které jsi se cítila totálně neodolatelná. 

Některé mé klientky mají tento fotonávod vytisknutý a nalepený ve skříni nebo jako samostatné album v telefonu a mají tak kouče stylu neustále po ruce. A ono známé každo-ranní dilema “co na sebe” je vyřešeno!

3 900,- Kč (doba trvání 3-5 h)

Sledujte mě na sociálních sítích

Pošlete mi zprávu

8 + 11 =

Lokalita

Praha o okolí

Online - odkudkliv

Pracuji

Po- Ne :  dle domluvy

Kristýna Máchová

Na Jezerce 9, Praha 4, 140 00

IČ: 06413145

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Praze od 6.9.2017