facebook

Kristýna Máchová

průvodce v oblasti sebevědomí a životního úspěchu

REFERENCE

“Spolupráce s Kristýnou probíhala příjemně a hladce. Společně jsme se setkaly na protřídění šatníku. Kristýna se mnou vždy podrobně prošla, proč je daný kousek vhodný nebo nevhodný pro mou postavu, a poradila mi, jak jednotlivé kousky kombinovat. Uvítala jsem, že mi po setkání zaslala fotky nejlepších outfitů, abych měla kombinace vždy po ruce. Oceňuji také její profesionalitu při nakupování nového oblečení. Rozhodně měla na mysli, abych si koupila jen to, co budu opravdu nosit. Pokud jsme v obchodu něco nenašly, zaslala mi ještě tipy z online obchodů. Ohledně svého stylu oblékání se nyní cítím sebejistěji.”

Tereza S. 30 let – Praha

Rozhodla jsem se svěřit do rukou stylistky, abych se cítila lépe a sebevědoměji.

 

“Myslím, že je důležité, aby každá žena našla svůj styl. Nechtěla jsem už mít pocit, že mám plný šatník oblečení, ale přitom nemám co na sebe. Nejvíce oceňuji, že mi Kristýna poradila s jednotlivými fázemi uspořádání mého šatníku, pomohla mi najít styl, který se mi líbí a cítím se v něm skvěle! Probraly jsme vše od představ až po nakupování a šatník mám teď koncipovaný tak, abych mohla jednotlivé prvky vzájemně kombinovat a nemusela jsem zbytečně utrácet peníze za nevhodné kousky oblečení. Spolupráci s ní vřele doporučuji.”

Tereza M. 33 let – Praha

Módní oblečení, styl… byly od doby mateřské dovolené na úplném konci mých priorit…

 

Uvědomila jsem si, jak moc to, co mám na sobě, ovlivňuje mou energii, sebevědomí a tím i činy a výsledky 

 

Proto jsem využila nabídku Kristýny. Poradila mi, jak si vytvořit právě ten svůj styl, jaký typ oblečení se hodí k mé postavě a naopak jaké střihy nebrat… Uvedla mě do problematiky barev, jaké se ke mně hodí a jak pracovat s barevnými kombinacemi. Obdržela jsem dokument s návrhy hotových outfitů za účelem brandového focení – s odkazy na konkrétní “kousky” které si mohu rovnou zakoupit. Kristýna má v oblasti stylingu a obchodů s módou skutečně přehled. Ví, co kde sehnat a na co se zaměřit. Mimo jiné dokáže efektivně pracovat s rozpočtem, který jste si pro tento účel zvolili 👌 Děkuji a doporučuji

 

Monika R. 32 let – Praha

 

Musím se přiznat, že pro mě je nakupování “hader” taková malá noční můra . Nejen díky tomu, že jsem ze své velikost 42 “vyrostla” za 15 let na velikost 50, ale vůbec si nejsem schopná představit, jak oblečení na ramínku bude vypadat na mě…!
A tak jen zoufale přešlapuji před regály a stojany s oblečením a jsem mírně řečeno zoufalá. Naštěstí v práci oblečení vyřeší bílá tunika a kalhoty . A v něčem, co není úplně děravé domů už dojedu.

 

A jak to probíhalo? Komunikovaly jsme spolu s Kristynou přes messenger, vyplnila jsem dotazník a poslala fotky. Původně jsem měla zájem i o společný nákup, ale to jsem bohužel nestihla kvůli Covidu… 
Dnes ráno mi přišel mail. Naprosto perfektně popsáno, co mi chybí v šatníku, co si mám koupit i s odkazem na e-shop. Samozřejmě v mé velikosti! Navíc mám doporučené outfity z věcí, které už mám a těch nově doporučených! 
Co je pro mě ale naprosto neuvěřitelné je fakt, že se mi všechno líbí. Slečna Kristýna nejenže vybrala mé oblíbené barvy (na to, že jsem na všech 3 fotkách byla v černé ) a dokonce i tvary výstřihů jsou ty, které nejraději nosím. Zítra hned něco zkusím objednat
a snad se zase budu cítit líp. 

 

Moc Vám děkuji, jsem nadšená a ráda s Vámi, Kristýnko. 

Magda M. 40 let – Praha 

 

 Už dlouho jsem nevěděla kudy kam, hledala jsem svůj styl a všechno pokaždé bylo špatně. Můj šatník byl jeden velký chaos a ani jsem si nevěřila nosit vše, co tam mám. Kristýna mi pomohla k tomu mít odvahu být opravdu já, vykašlat se na názory ostatních a nosit věci, které bych si na sebe dřív nevzala na sebe. Také jsme spolu našly kousky, které jsou součástí prakticky mých každodenních outfitů a já tak vždy vím, co si vzít na sebe. Mockrát vám děkuji za ochotu, pochopení a celkovou podporu při naší spolupráci, protože konečně mám pocit, že jsem to já a cítím se o mnoho lépe. 

Marie K., 35 let – Praha

 

Pošlete mi zprávu

6 + 14 =

Lokalita

Praha o okolí

Online - odkudkliv

Pracuji

Po- Ne :  dle domluvy

Kristýna Máchová

Na Jezerce 9, Praha 4, 140 00

IČ: 06413145

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Praze od 6.9.2017