Styl je individuální volbou každého z nás!

Poskytuji služby stylistky pro všechny, které chtějí být samy sebou. 

Mít styl není rozhodně jen výsadou bohatých! Můžete mít miliony a být šedá myš bez módních emocí i bez stylu. Nebo naopak s pár výraznými kousky můžete mít super osobitý styl i „za pár stovek”. Základ šatníku se dá sestavit v jakémkoliv věku, na jakoukoliv postavu, s jakýmkoliv rozpočtem. Dokážu vám postavit osobitý styl na oblečení z běžně dostupných fast fashion řetězců, ale také umím zajistit outfity na míru od návrhářů přesně podle vašich možností.

S čím Vám mohu pomoci?

&

Co nabízím?

Konzultace stylu – online

  Konzultace je vhodná, pokud řešíte jedno aktuální téma. Můžeme probrat jak vytvořit nové outfity z vašeho stávajícího šatníku, jak najít svůj styl, jak být sebevědomá atd. Konzultace se může týkat také  jednorázové pomoci s výběrem vašeho outfitu na zvláštní příležitost. Pomůžu vám vybrat jedinečný outfit na pracovní pohovor, svatbu či slavnostní večeři.  Jednoduše co se týká oblečení i sebevědomí. Konzultace probíhá online přes skype/facebook/zoom.

 

Organizace šatníku

Probereme společně váš šatník. Ve skříni ponecháme kousky, které vám opravdu sluší a cítíte se v nich skvěle. Nevhodné oblečení vyřadíme. Poradím vám, jak se správně oblékat – jak kombinovat jednotlivé kousky, jaké zvolit doplňky a co by vám v šatníku nemělo chybět. Podle toho, co vám v šatníku chybí následně vytvořím nákupní seznam pro následné společné nákupy. Součástí je fotodokumentace outfitů, tak abyste měla hned návod, co si ráno vzít na sebe. Tuto službu doporučuji využít jako první před nákupy se stylistkou.

Nákupy se stylistkou

Pokud potřebujete outfit pro určitou příležitost nebo doplnit šatník, vyrazíme spolu po obchodech a neskončíme, dokud nebudeme mít vše do posledního kousku. Na nákupy můžeme vyrazit společně a pokud nemáte čas běhat po obchodech, mohu Vám outfit donést až k Vám domů. Stanovíme si rozpočet a uvidíte, že stylově se dá obléknout v jakékoliv cenové kategorii. Naučím Vás efektivně nakupovat a příště už to třeba zvládnete i sama.

Transformační kurz stylu a sebevědomí 

Připravuji pro vás kurz s veškerým mým know how, který vám zaručeně změní život. Nyní se můžete do kurzu nezávazně přihlásit pomocí dotazníku

Balíček Next Level Woman 

Chcete žít svůj nejlepší život? Už máte dost toho, že nejste tam, kde chcete být? Neukazujte prstem tam ven, ale začněte u sebe. Pokud chcete být ta stylová, moderní, úspěšná žena s kariérou vašich snů – ať už plánujete o novou práci žádat nebo chcete povýšit, tak je tento balíček přímo pro vás.  

Virtuální styling

Veškěré moje služby můžete využít i online. Ať už jste z druhé strany Čr, ze Slovenska nebo bydlíte v zahraničí – konzultace, třídění šatníku i nákupy zvládneme i virtuálně, kdy se spojíme přes skype/messenger/zoom dle vašich preferencí.

Získejte návod na to JAK SE OBLÉKAT, KDYŽ CHCETE BÝT ÚSPĚŠNÁ A MODERNÍ!

Chcete získat svůj osobitý styl?

Pošlete mi zprávu

2 + 5 =

Lokalita

Praha o okolí

Ústí nad Labem

Pracuji

Po- Ne :  dle domluvy