Styl je individuální volbou každého z nás!

Poskytuji služby stylistky pro všechny, kdo chtějí mít osobitý styl. 

Mít styl není rozhodně jen výsadou bohatých! Můžete mít miliony a být šedá myš bez módních emocí i bez stylu. Nebo naopak s pár výraznými kousky můžete mít super osobitý styl i „za pár stovek”. Základ šatníku se dá sestavit v jakémkoliv věku, na jakoukoliv postavu, s jakýmkoliv rozpočtem. Dokážu vám postavit osobitý styl na oblečení z běžně dostupných fast fashion řetězců, ale také umím zajistit outfity na míru od návrhářů přesně podle vašich možností.

S čím Vám mohu pomoci?

&

Co nabízím?

Konzultace stylu

Najdeme váš styl a zjistíme, jaké oblečení je pro vás ideální. Doporučím vám vhodné kousky do vašeho šatníku na základě toho, v jakém prostředí pracujete, jak trávíte svůj čas mimo práci, po čem toužíte, co je vám blízké a co si vyžaduje vaše postava. Konzultace se může týkat také  jednorázové pomoci s výběrem vašeho outfitu na zvláštní příležitost. Pomůžu vám vybrat jedinečný outfit na pracovní pohovor, svatbu, slavnostní večeři či reprezentativní ples.

Organizace šatníku

Probereme společně váš šatník. Ve skříni ponecháme kousky, které vám opravdu sluší a cítíte se v nich skvěle. Nevhodné oblečení vyřadíme. Poradím vám, jak se správně oblékat – jak kombinovat jednotlivé kousky, jaké zvolit doplňky a co by vám v šatníku nemělo chybět. Podle toho, co vám v šatníku chybí následně vytvořím nákupní seznam pro následné společné nákupy. Součástí je fotodokumentace outfitů, tak abyste měla hned návod, co si ráno vzít na sebe. Tuto službu doporučuji využít jako první před nákupy se stylistkou.

Nákupy se stylistkou

Pokud potřebujete outfit pro určitou příležitost nebo doplnit šatník, vyrazíme spolu po obchodech a neskončíme, dokud nebudeme mít vše do posledního kousku. Na nákupy můžeme vyrazit společně a pokud nemáte čas běhat po obchodech, mohu Vám outfit donést až k Vám domů. Stanovíme si rozpočet a uvidíte, že stylově se dá obléknout v jakékoliv cenové kategorii. Naučím Vás efektivně nakupovat a příště už to třeba zvládnete i sama.

Ebook – Jak na vysněný šatník?

Pro ty z vás, kteří jste mimopražští nebo s plánováním svého stylu začínáte, doporučuji prostudovat si následující stránky a objednat si jednoduchý ebook, který vás krok po kroku navede, jak si svůj ideální šatník poskládat sama vlastními silami, tak, abyste vypadala a cítila se skvěle. S mým návodem to zvládne každá z vás a to z pohodlí vašeho obýváku.

Balíček Next Level Woman 

Chcete žít svůj nejlepší život? Už máte dost toho, že nejste tam, kde chcete být? Neukazujte prstem tam ven, ale začněte u sebe. Pokud chcete být ta stylová, moderní, úspěšná žena s kariérou vašich snů – ať už plánujete o novou práci žádat nebo chcete povýšit, tak je tento balíček přímo pro vás.  

Virtuální styling

Veškěré moje služby můžete využít i online. Ať už jste z druhé strany Čr, ze Slovenska nebo bydlíte v zahraničí – konzultace, třídění šatníku i nákupy zvládneme i virtuálně, kdy se spojíme přes skype/messenger/whatsapp dle vašich preferencí.

Získejte návod na to JAK SE OBLÉKAT, KDYŽ CHCETE BÝT ÚSPĚŠNÁ A MODERNÍ!

Chcete získat svůj osobitý styl?

Pošlete mi zprávu

10 + 11 =

Lokalita

Praha o okolí

Ústí nad Labem

Ostatní lokality - dle dohody

Pracuji

Po- Ne :  dle domluvy