Styl je individuální volbou každého z nás!

Poskytuji služby stylisty pro ženy i muže, bez ohledu na výši vašeho konta, věk či postavu. 

Mít styl není rozhodně jen výsadou bohatých! Můžete mít miliony a být šedá myška bez módních emocí i bez stylu. Nebo naopak s pár výraznými kousky můžete mít super osobitý styl i „za pár stovek”. Základ šatníku se dá sestavit v jakémkoliv věku, na jakoukoliv postavu, s jakýmkoliv rozpočtem. Dokážu vám postavit osobitý styl na oblečení z běžně dostupných fast fashion řetězců, ale také umím zajistit outfity na míru od návrhářů přesně podle vašich možností.

S čím Vám mohu pomoci?

&

Co nabízím?

Konzultace na kávičce

Najdeme váš styl a zjistíme, jaké oblečení je pro vás ideální. Doporučím vám vhodné kousky do vašeho šatníku na základě toho, v jakém prostředí pracujete, jak trávíte svůj čas mimo práci, po čem toužíte, co je vám blízké a co si vyžaduje vaše postava. Konzultace se může týkat také  jednorázové pomoci s výběrem vašeho outfitu na zvláštní příležitost. Pomůžu vám vybrat jedinečný outfit na pracovní pohovor, svatbu, slavnostní večeři či reprezentativní ples.

Organizace šatníku u vás doma

Probereme společně váš šatník. Ve skříni ponecháme kousky, které vám opravdu sluší a cítíte se v nich skvěle. Nevhodné oblečení vyřadíme. Poradím vám, jak se správně oblékat – jak kombinovat jednotlivé kousky, jaké zvolit doplňky a co by vám v šatníku nemělo chybět. Podle toho, co vám v šatníku chybí následně vytvořím nákupní seznam pro následné společné nákupy. Součástí je fotodokumentace outfitů, tak abyste měla hned návod, co si ráno vzít na sebe.

Nákupy se stylistkou

Pokud potřebujete outfit pro určitou příležitost nebo doplnit šatník, vyrazíme spolu po obchodech a neskončíme, dokud nebudeme mít vše do posledního kousku. Na nákupy můžeme vyrazit společně a pokud nemáte čas běhat po obchodech, mohu Vám outfit donést až k Vám domů. Stanovíme si rozpočet a uvidíte, že stylově se dá obléknout v jakékoliv cenové kategorii. Naučím Vás efektivně nakupovat a příště už to třeba zvládnete i sama.

Ebook – Jak na vysněný šatník?

Pro ty z vás, kteří jste mimopražští nebo s plánováním svého stylu začínáte, doporučuji prostudovat si následující stránky a objednat si jednoduchý ebook, který vás krok po kroku navede, jak si svůj ideální šatník poskládat sama vlastními silami, tak, abyste vypadala a cítila se skvěle. 

Rozhodla jsem se svěřit do rukou stylistky, abych se cítila lépe a sebevědoměji.

 

“Myslím, že je důležité, aby každá žena našla svůj styl. Nechtěla jsem už mít pocit, že mám plný šatník oblečení, ale přitom nemám co na sebe. Nejvíce oceňuji, že mi Kristýna poradila s jednotlivými fázemi uspořádání mého šatníku, pomohla mi najít styl, který se mi líbí a cítím se v něm skvěle! Probraly jsme vše od představ až po nakupování a šatník mám teď koncipovaný tak, abych mohla jednotlivé prvky vzájemně kombinovat a nemusela jsem zbytečně utrácet peníze za nevhodné kousky oblečení. Spolupráci s ní vřele doporučuji.”

Tereza M. 33 let – Praha

 

 

“Spolupráce s Kristýnou probíhala příjemně a hladce. Společně jsme se setkaly na protřídění šatníku. Kristýna se mnou vždy podrobně prošla, proč je daný kousek vhodný nebo nevhodný pro mou postavu, a poradila mi, jak jednotlivé kousky kombinovat. Uvítala jsem, že mi po setkání zaslala fotky nejlepších outfitů, abych měla kombinace vždy po ruce. Oceňuji také její profesionalitu při nakupování nového oblečení. Rozhodně měla na mysli, abych si koupila jen to, co budu opravdu nosit. Pokud jsme v obchodu něco nenašly, zaslala mi ještě tipy z online obchodů. Ohledně svého stylu oblékání se nyní cítím sebejistěji.”

Tereza S. 30 let – Praha

Získejte seznam základních kousků šatníku, které musíte mít!

Chcete získat svůj osobitý styl?

Pošlete mi zprávu

1 + 14 =

Lokalita

Praha o okolí

Ústí nad Labem

Ostatní lokality - dle dohody

Pracuji

Po- Pá : 8:00–17:00

So : individuálně

Ne : volno