Nákupy online i osobně

Potřebuješ nové kousky do tvého šatníku nebo outfit na určitou příležitost? Přemýšlíš jak se oblékat, abys byla stylová a moderní a zároveň sama sebou? Chceš se obléct pro práci tvých snů? Ráda ti s tím pomůžu! Vybereme ten nejlepší outfit pro konkrétní příležitost nebo klidně obnovíme celý šatník. Anebo cokoliv mezi tím… 

Jak služba nákupy probíhá?

Službu lze využít online i osobně. Pokud potřebuješ outfit pro určitou příležitost, krátce si popovídáme (emailem/telefonicky) o tvých představách a preferencích a vyrazíme společně po obchodech a neskončíme, dokud nebudeme mít vše do posledního kousku. Při online variantě je vše jednodušší a je naprosto jedno odkud jste. Můžeš být třeba na druhém konci světa.

Pokud chceš poradit se stylem, nejprve tě musím trochu poznat. Proto si před nákupy sedneme například na kafe. Při osobním setkání navnímám tvoje potřeby a priority, zjistím, v jakém prostředí pracuješ, jak trávíš svůj volný čas, po čem toužíš, co je ti blízké a společně zhodnotíme, co vyžaduje tvoje postava. A na základě toho se pak vrhneme na asistovaný nákup tvého nového oblečení. Pořídíme společně nadčasové a kombinovatelné oblečení, které ti padne jako ulité, bude rezonovat s tím, kdo jsi a pomůže ti k tomu vypadat skvěle nejenom na pracovním pohovoru, ale třeba i na rande.   

Pokud chceš tvoje oblékání řešit komplexně, nejlepší je, když se společně setkáme prvně u tvého šatníku. Ten si společně projdeme, zjistíme jaké jsou jeho aktuální možnosti i nedostatky a na základě toho se vydáme hledat to, co ti schází a je třeba doplnit.

Mým cílem je naučit tě nakupovat efektivně a tak, aby to třeba příště už zvládla sama. 

Vytvoříme nákupní seznam toho, co chybí, a pak připravím plán, kde a co budeme shánět, budu potřebovat znát limity vašeho rozpočtu. 

Na nákupy můžeme vyrazit společně a pokud nemáš čas běhat po obchodech, mohu Ti outfit donést až k domů. Službu je možné objednat i v online verzi, kdy  sestavím outfity z online obchodů přesně dle tvých požadavků. 

3 500,- Kč (doba trvání 3-5 h)

Sledujte mě na sociálních sítích

Pošlete mi zprávu

3 + 8 =

Lokalita

Praha o okolí

Ústí nad Labem

Online - odkudkliv

Pracuji

Po- Ne :  dle domluvy