facebook

Kristýna Máchová

průvodce v oblasti sebevědomí a životního úspěchu

Nákupy online i osobně

Potřebuješ nové kousky do tvého šatníku nebo outfit na určitou příležitost? Přemýšlíš jak se oblékat, abys byla stylová a moderní a zároveň sama sebou? Chceš se obléct pro práci tvých snů? Ráda ti s tím pomůžu! Vybereme ten nejlepší outfit pro konkrétní příležitost nebo klidně obnovíme celý šatník. Anebo cokoliv mezi tím… 

Jak služba nákupy probíhá?

Službu lze využít online případně po předchozí dohodě i osobně, ale ve většině případů funguji už jen online, tedy nezáleží na tom, odkud jsi. Pokud potřebuješ outfit pro určitou příležitost, krátce si popovídáme (emailem/telefonicky) o tvých představách a preferencích a vyrazíme společně po obchodech a neskončíme, dokud nebudeme mít vše do posledního kousku. 

Pokud chceš poradit se stylem, nejprve tě musím trochu poznat. Proto před nákupy obdržíš na email dotazník, dle ktrého o tobě zjistím více, navnímám tvoje potřeby a priority, zjistím, v jakém prostředí pracuješ, jak trávíš svůj volný čas, po čem toužíš, co je ti blízké a společně zhodnotíme, co vyžaduje tvoje postava. A na základě toho se pak vrhneme na nákup tvého nového oblečení. Pořídíme nadčasové a kombinovatelné oblečení, které ti padne jako ulité, bude rezonovat s tím, kdo jsi a pomůže ti k tomu vypadat skvěle nejenom na pracovním pohovoru, ale třeba i na rande.   

Pokud chceš tvoje oblékání řešit komplexně, nejlepší je, když se společně setkáme prvně u tvého šatníku. Ten si společně projdeme, zjistíme jaké jsou jeho aktuální možnosti i nedostatky a na základě toho se vydáme hledat to, co ti schází a je třeba doplnit.

Mým cílem je naučit tě nakupovat efektivně a tak, aby to třeba příště už zvládla sama. 

Vytvoříme nákupní seznam toho, co chybí, a pak připravím plán, kde a co budeme shánět, budu potřebovat znát limity vašeho rozpočtu. 

Službu je možné objednat v online verzi, kdy  sestavím outfity z online obchodů přesně dle tvých požadavků. Na nákupy můžeme případně po předchozí domluvě vyrazit společně a pokud nemáš čas běhat po obchodech, mohu Ti outfit donést až k domů. Většinově, ale službu poskytuji už jen v online verzi.

3 500,- Kč (doba trvání 3-5 h)

Sledujte mě na sociálních sítích

Pošlete mi zprávu

7 + 13 =

Lokalita

Praha o okolí

Online - odkudkliv

Pracuji

Po- Ne :  dle domluvy

Kristýna Máchová

Na Jezerce 9, Praha 4, 140 00

IČ: 06413145

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Praze od 6.9.2017