Nákupy se stylistkou

Potřebujete pořídit oblečení na určitou příležitost a nechcete udělat chybu? Nebo neustále hledáte svůj osobitý styl a nenacházíte? Přemýšlíte jak se oblékat, abyste držela krok s módou, abyste v outfitech vypadala úžasně a zároveň se cítila přirozeně skvěle? Chcete se obléct pro práci vašich snů? Ráda vám pomůžu! Nikdy jste nebyla nakupovat s nikým jiným než s kamarádkou? Tak to teď vyzkoušíte s osobní stylistkou :-). Vybereme ten nejlepší outfit pro konkrétní příležitost nebo klidně obnovíme celý váš šatník. Anebo cokoliv mezi tím… 

Jak probíhají nákupy se stylistkou?

Pokud potřebujete outfit pro určitou příležitost, krátce si popovídáme o vašich představách a preferencích a vyrazíme společně po obchodech a neskončíme, dokud nebudeme mít vše do posledního kousku. 

Pokud chcete poradit se stylem, nejprve vás musím trochu poznat. Proto si před nákupy sedneme například na kafe. Při osobním setkání navnímám vaše potřeby a priority, zjistím, v jakém prostředí pracujete, jak trávíte svůj volný čas, po čem toužíte, co je vám blízké a společně zhodnotíme, co vyžaduje vaše postava. A na základě toho se pak vrhneme na asistovaný nákup vašeho nového oblečení. Pořídíme společně nadčasové a kombinovatelné oblečení, které vám padne jako ulité a pomůže vám k tomu vypadat skvěle nejenom na pracovním pohovoru, ale třeba i na rande.   

Chcete-li ale vaše oblékání řešit opravdu komplexně, nejideálnější je, když se společně setkáme prvně u vašeho šatníku. Ten si společně projdeme, zjistíme jaké jsou jeho aktuální možnosti i nedostatky a na základě toho se vydáme hledat to, co vám schází a je třeba doplnit.

Mým cílem je naučit vás nakupovat efektivně a tak, abyste to třeba příště už zvládla sama. 

Nejefektivnější je, když si společně předem sestavíme nákupní seznam toho, co vám v šatníku chybí a nebudeme zbytečně nakupovat kousky, které již máte. Připravím plán, kde a co budeme shánět, budu potřebovat znát limity vašeho rozpočtu. A pak se ve sjednaný den sejdeme a dokud nebudeme mít všechno z našeho nákupního seznamu, tak nebudu spokojená, i kdybychom se měli sejít ještě další den

Na nákupy můžeme vyrazit společně a pokud nemáte čas běhat po obchodech, mohu Vám outfit donést až k Vám domů. Službu je možné objednat i v online verzi, kdy pro Vás sestavím outfity z online obchodů přesně dle vašich požadavků. 

3 500,- Kč (doba trvání 3-5 h)

Sledujte mě na sociálních sítích

Pošlete mi zprávu

12 + 2 =

Lokalita

Praha o okolí

Ústí nad Labem

Ostatní lokality - dle dohody

Pracuji

Po- Ne :  dle domluvy