facebook

Kristýna Máchová

průvodce v oblasti sebevědomí a životního úspěchu

Žít život dle vlastních pravidel, je individuální volbou každé z nás!

Jsem tu pro tebe pro získání sebevědomí a zlepšení tvého stylu

Styl + sebevědomí = úspěch, jelikož jedno bez druhého fungovat nemůže. Věřím, že jako ženy, je naší přirozeností chtít být krásné a sebevědomí je něco, bez čehož se nám nikdy v životě nebude dařit tak, jak chceme. 

Nabízím krátkodobou i dlouhodobou spolupráci na míru tvým požadavkům ať už hledáš průvodce k transformaci tvého života pomocí stylu a sebevědomí, důvěrnou osobu, která ti pomůže vyřešit tvoje problémy v oblasti sebevědomí nebo potřebuješ pouze vytřídit šatník.

Sebevědomí není něco, s čím se musíš narodit, abys ho mohla mít, ale dá se vybudovat a já ti s tím velmi ráda pomůžu.

Co nabízím:

Organizace šatníku

Probereme společně tvůj šatník. Ve skříni ponecháme kousky, které ti opravdu sluší a cítíš se v nich skvěle. Nevhodné oblečení vyřadíme. Poradím ti, jak se správně oblékat – jak kombinovat jednotlivé kousky, jaké zvolit doplňky a co by ti v šatníku nemělo chybět. Podle toho, co v šatníku chybí následně vytvořím nákupní seznam pro následné nákupy. Součástí je fotodokumentace outfitů, tak abyste měla hned návod, co si ráno vzít na sebe. 

Nákupy

Pokud potřebuješ outfit pro určitou příležitost nebo doplnit šatník, vyberu pro tebe v českých i zahraničních eshopech nové kousky přímo tobě na míru. Stanovíme si rozpočet a uvidíš, že stylově se dá obléknout v jakékoliv cenové kategorii. Po předchozí domluvě lze výjimečně službu využít i osobně v Praze.

Balíček Next Level Woman 

Chceš větší sebevědomí, autentický styl a žít svůj nejlepší život? Už máš dost toho, že nejsti tam, kde chceš být a víš, že je naprosto v pořádku nechat si pomoct? Pak je pro tebe můj signature VIP balíček jako dělaný. Indiviuální dlouhodobá spolupráce na míru přímo tobě, kdy budeš v mé energii a budeš mít mojí podporu neomezeně po dobu naší spolupráce. 

Transformační kurz stylu a sebevědomí 

Připravuji pro vás kurz s veškerým mým know how, který vám zaručeně změní život. Nyní se můžete do kurzu nezávazně přihlásit pomocí dotazníku

Virtuální styling

Veškěré moje služby můžete využít i online. Ať už jsi z druhé strany Čr, ze Slovenska nebo bydlíš v zahraničí – třídění šatníku, nákupy i VIP spolupráci zvládneme online, kdy se spojíme přes skype/messenger/zoom dle vašich preferencí.

Získej návod: Jak se oblékat, když chcete být úspěšná a moderní!

Chceš získat svůj osobitý styl?

Pošlete mi zprávu

7 + 14 =

Lokalita

Praha o okolí

Online - odkudkliv

Pracuji

Po- Ne :  dle domluvy

Kristýna Máchová

Na Jezerce 9, Praha 4, 140 00

IČ: 06413145

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Praze od 6.9.2017